Eğitim Teknolojileri Hızlandırma Programı

Eğitimde Dönüşümün Parçası Ol!

Pandeminin hayatımıza girmesiyle birlikte önemini daha iyi anladığımız eğitim teknolojileri, gerek örgün öğretim ve akademi gerekse de kurumsal alanlarda değerini her geçen gün artırıyor. Workinton ve Mektepp iş birliği ile bu yıl ilk defa düzenlenecek EduAccelerator Hızlandırma Programı’nda amacımız eğitim teknolojisi alanındaki 6 girişime yol arkadaşı olmak. 24 Mayıs – 13 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek programla ilgili gelişmelerden haberdar olmak ve girişimlerimizle iş birlikleri gerçekleştirme fırsatları için bizi takip edin.

Girişimleri Neler Bekliyor?

Eğitimler

12 haftalık iş geliştirme, finans ve pazarlama eğitimleri

Networking

Eğitim teknolojilerinde geniş bir iş ağı

Mentorler

Alanlarında uzman mentorler ile düzenli görüşmeler

PoC

Destekçi firmalar ile PoC geliştirme seansları

Yatırımcılar

Bireysel yatırımcı ve yatırım ağları ile görüşmeler

Çalışma Alanı

Program boyunca Workinton'da çalışma alanı

EduAccelerator, eğitim teknolojilerine odaklanan 12 haftalık hızlandırma programıdır. Program boyunca seçilecek 6 girişime verilecek 12 haftalık eğitim ve atölye programının yanı sıra girişimlerin mentor, yatırımcı ve potansiyel müşterileriler ile buluşması sağlanacaktır.

Programa yalnızca eğitim teknolojilerine odaklanmış, örgün öğretim ve/veya kurumsal alanlarda belirli bir sorunu çözen, ürünü hazır teknoloji tabanlı girişimler kabul edilecektir. Program süresince MVP geliştirebileceğini düşünen fikir aşamasındaki ekipler de başvuru yapabilir. Program için başvurular 14 Mayıs tarihinde sona ermiştir.

Son Başvuru Tarihi: 14 Mayıs 2021

Ön Eleme Süreci: 17-21 Mayıs 2021

Hızlandırma Programı: 24 Mayıs – 13 Ağustos

InvestorDay: 4 Ağustos 2021

DemoDay: 18 Ağustos 2021

İş Birlikleri

Eğitim teknolojilerinde geleceği yakala.

EduAccelerator’ın bir parçası olduğunda, eğitim teknolojileri alanında nitelikli girişimlerle tanışır, programa mentor olarak çalışanların ile katılır, 6 girişimle PoC geliştirme sürecine girerek teknoloji tabanlı projeleri iş süreçlerine entegre eder ve yeni iş fikirlerine yatırım yapma fırsatı bulursun. Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsin.

Nitelikli Girişimlerle Tanış0%
Programın Bir Parçası Ol0%
Girişimlerle PoC Geliştir0%
Yeni İş Fikirlerine Yatırım Yap0%

Soru, görüş ve iş birlikleri için bize yazın.

Form

Bize ulaşın.

Ofis İhtiyaçlarınız için workinton.com adresini ziyaret edebilir, 444 98 66 telefon numarasını arayabilir veya [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Workinton Lab ile ilgili iş birlikleri için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.